خانه » تحلیل‌ها » تحلیل تکنیکال گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی (سمگا)
تحلیل تکنیکال سهام سمگا گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی

تحلیل تکنیکال گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی (سمگا)

۱۳۹۸/۰۷/۰۹

تازه‌ترین نمودار از سهام «سمگا» را بررسی می‌کنیم. حدوداً یک ماه پیش بود که منحنی قیمت به مقاومت ۸۸۰ تومان عکس‌العمل نشان داد و عقب‌نشینی کرد و تاکنون زیر این سطح معامله شده است. در حال حاضر اگر قیمت سهم بتواند خود را مابین همین محدوده‌ای که در آن قرار دارد (۸۴۰-۸۱۰ تومان) حفظ کند، سیگنال خرید مجدد وقتی صادر خواهد شد که سهم در قیمت‌های بالاتر از ۸۴۰ تومان با هر میزان حجمی معامله گردد. ۸۰۰ تومان حمایت مهم سهم است ولی می‌توان تا حمایت قدرتمند۷۳۰ تومان، با سهم همراهی نمود.

با فرض صدور سیگنال خرید (معاملات بالای ۸۴۰ تومان)، مقاومت‌های ۱۰۰۰ تومان و ۱۱۶۰ تومان پیش روی صعود احتمالی خواهد بود. ناگفته نماند که شخصاً شانس صعود را بیشتر از نزول میدانم.

درباره نویسنده: صالح عزیزجهان

صالح عزیزجهان
من صالح عزیزجهان، از تابستان سال ۱۳۸۸ به‌طور حرفه‌ای یادگیری اصول سرمایه‌گذاری و تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی رو به‌صورت خودآموز آغاز کردم و تا امروز در حال مطالعه این علم هستم. همیشه دلم میخواد چیزی رو که به نظرم درسته با دیگران هم در میون بذارم. برای ارتباط با من و یا مشاوره و پرسش و پاسخ، اطلاعات خود را در بخش «تماس با ما» ثبت کنید تا با شما تماس گرفته شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *