جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
خانه » تحلیل‌ها » تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری صبا تأمین (صبا)
تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری صبا تأمین (صبا)

تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری صبا تأمین (صبا)

۱۳۹۹/۰۳/۰۳

سهم تازه وارد شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین به بازار فرابورس به این دلیل که خیلی گذشته نموداری ندارد را نمیتوان خیلی هم از منظر تکنیکال تحلیل نمود. ولی در همین فاصله کوتاه از زمان عرضه اولیه تاکنون، منحنی قیمت سهم ۵۰ درصد از رشد اولیه خود را اصلاح نموده است و علیرغم آنکه در آخرین روز معاملاتی، افت محسوسی داشت اما همچنین قدرت تقاضای خوبی پشت سهم قرار گرفت.

پیش بینی اینجانب این است که سهم، همین محدوده را بعنوان کف قیمتی در نظر گرفته و رشد آن بلافاصله آغاز شود. پیشنهاد میکنم با مثبت شدن قیمت، شروع به خرید کنید و محدوده ۱۹۰۰ تومان را که مماس با خط اصلاح ۶۲ درصد فیبوناچی ست بعنوان حد ضرر خریدهای خود مد نظر داشته باشید. ۲۶۰۰ و ۲۹۰۰ تومان، مقاومتهای سهم بر سر رشد آتی و احتمالی قیمت خواهند بود. موفق باشید

سرمایه گذاری صبا تأمین (صبا)

درباره نویسنده: صالح عزیزجهان

من صالح عزیزجهان، از تابستان سال ۱۳۸۸ به‌طور حرفه‌ای یادگیری اصول سرمایه‌گذاری و تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی رو به‌صورت خودآموز آغاز کردم و تا امروز در حال مطالعه این علم هستم. همیشه دلم میخواد چیزی رو که به نظرم درسته با دیگران هم در میون بذارم. برای ارتباط با من و یا مشاوره و پرسش و پاسخ، اطلاعات خود را در بخش «تماس با ما» ثبت کنید تا با شما تماس گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *